Eglės sanatooriumid Leedus

 

Tervisereis pakub turgutust, ravi ja puhkust Lõuna-Leedu ühes suurimas ja pikkade ravitraditsioonidega sanatooriumis Eglės. Renoveeritud kompleks rohelises lopsakas looduses, looduslik mineraalvesi, suur valik protseduure ja meelelahutuslikud üritused.

Tegu on ühega suurimatest meditsiinilistest sanatooriumitest Ida-Euroopas, mis teenindab rohkem kui 2000 klienti korraga.

Esindatud kahes linnas – Brištonas ja Druskininkais.

* Erinevad mugavuskategooriad – Standard, Comfort, Economy

* Kolm raviprogrammi kategooriat – Mini (3 protseduuri päevas), Standard (5 protseduuri päevas), Maxi (6 protseduuri päevas)

* Raviprofiile on 11, põhjalikumalt saab abi liigestele, seedetraktile, naha-, südame-ja närvisüsteemi probleemide korral

* Loodusliku mineraalvee baasil protseduurid

* Avatud 365 päeva aastas ehk protseduurid toimuvad iga päev

* Tasuta transfeerid, kui viibite asutuses üle nädala

* Soovitatud planeerida raviks 10-14 päeva

* 90% külastajatest kinnitavad tervise paranemist peale rehabilitatsiooni

 

Eglės sanatoorium pakub  üle 140 meditsiinilise protseduuri, programm koostatakse vastavalt tervise ja turgutus eelistustele.  

10-päevases MAXI SPA hoolitusprogrammis on individuaalne kinesioteraapia, kinesioteraapia grupis saalis/vees/vannides, terapeutiline massaaž, veemassaaž, füsioteraapia, tervendavad mineraalvannid ja mudaravi, lõõgastusprotseduurid ja hapnikukokteil.

Lisaks saab sanatooriumis nautida basseine, looduslikku mineraalvett, saune, jalutuskäike metsas ja lühiekskursioone , kino ja õhtuseid üritusi.

Sanatooriumis on kõige parem puhata 1-2 nädalat, et saada turgutusest maksimum. Hinna sees on majutus, hommiku-, lõuna- ja õhtusöök,  3-6 protseduuri päevas.

Proovige ära puhkus Egles sanatooriumites ning veenduge, et mõnusa ja lõõgastava puhkuse jaoks ei ole ilmtingimata tarvis kaugele reisida!

Küsige hinnapakkumist fromte@fromte.ee!

 

Vaadake ka sanatooriumite tutvustavaid videosi:

Druskininkai: https://www.youtube.com/watch?v=oDIvGxRdFwY

Brištonas: https://www.youtube.com/watch?v=DYCJqf-Tecg