Pakume rühmareise enam kui kümnesse eri sihtkohta!

Fromte Travel on pakkunud rühmareise erinevatesse riikidesse juba üle kahekümne aasta. Meil on pikaajaline Venemaale reiside korraldamise kogemus ning siiani ei ole pidanud meie kliendid veel pettuma. Põhiliselt korraldame reise Moskva ja Peterburi suunal, kuid pakume võimalust ka Pihkva, Novgorodi, Kaliningradi või miks ka mitte Kaasani külastamiseks. Loodussõpradele saame kokku panna reisikava Baikali järve ümbruse avastamiseks. Lisaks korraldame rühmareise Baltikumi, Skandinaaviasse ja Ida-Euroopasse.

Olulist kohta omavad õpilas- ja üliõpilasgrupid, kuid reisile võib minna ükskõik milline vähemalt 16-pealine seltskond. Reisi kuupäev ja kava valitakse just Teie rühma soovidest lähtuvalt! Kui aga tahad reisima minna üksi või väiksema seltskonnaga, võid meiega ikka ühendust võtta – ehk leidub mõnes grupis vaba koht just Teile!

Edasi lükatud / tühistatud

15.-17.05.2020
29.-31.05.2020
06.-08.06.2020

Peterburi

Klassikaline kolmapäevane Peterburi reis, kus külastame Venemaa kultuuripealinna Peterburi ja mitmeid kauneid eeslinnasid, kus asuvad kunagised Venemaa valitsejate palleed. 

Edasi lükatud / tühistatud

16.-20.04.2020
10.-14.06.2020

Peterburi-Moskva-Pihkva

Kultuurist pakatav Peterburi, suurmetropol Moskva ja ajalooline väikelinn Pihkva loovad kontrasti ning näitavad Venemaad mitme nurga alt. Põnev kava, kus on ühendatud nii Moskva kui ka Peterburi reis.

20.-23.08.2020

Avasta Valgevene

Paljude turistide seas alahinnatud Valgevene ootab külalisi! Kui tahad kogeda midagi uut ja põnevat taskukohase hinnaga, siis Valgevene võiks olla just sulle!

kuupäev kokkuleppel

Muinasjutuline Tšehhi

Euroopa südames paiknev Tšehhi pakub palju nii looduse- kui ka ajaloosõpradele. Reisijat ootavad ees võimsad kindlused, Prahha ajalooline vanalinn ning kaunid kaljuformatsioonid.

kuupäev kokkuleppel

Riia

Meie naaberriigi pealinn võib üllatada ka kogenud reisisõpru. Lähedalpaikneva, kuid samas ka põneva ja turvalisena sobib Riia suurepäraselt koolirühmade sihtkohaks!

kuupäev kokkuleppel

Puškini mäed

(vene keeles)

Suurepärane reis kultuurilembelistele reisisõpradele, milles külastame mitmeid Puškini elu ja loominguga seotud kohti aastal, mil kuulsa poeedi sünnist möödub 200 aastat.

kuupäev kokkuleppel

Kaliningrad

Ülejäänud Venemaast eraldiseisev Kaliningrad ei ole veel nii populaarne reisisihtkoht, kuid me üritame seda parandada. Ajaloost pakatav Kaliningrad ootab külastajaid!

kuupäev kokkuleppel

Vilnius-Trakai-Kaunas

Kui Lätis on pea iga eestlane käinud, siis korralikult Leedut avastanud on vaid käputäis. Ajaloolised kindlused ning kaunid vanalinnad on selle reisi võtmesõnaks.

 

kuupäev kokkuleppel

Palanga-Nida-Rundale

Leedu üks kaunemaid kuurortlinnu Palanga ei jäta kedagi külmaks. Avasta merevaigulinn ning külasta Läänemere ranniku kõrgemaid liivaluiteid.

kuupäev kokkuleppel

Helsinki ja Fazeri tehas

Ühepäevane ekskursioon Helsinkisse annab hea võimaluse tutvuda meie põhjanaabrite pealinnaga. Lisaks külastame ka Fazeri šokolaadi-tehast, mis pakub maitsvaid elamusi igas vanuses külastajatele!

kuupäev kokkuleppel

Stockholmi bussiekskursioon

Stockholmi kruiis on alati mõnus ja tore, kuid seda toredam on ta siis, kui saad kõigele lisaks ka ülevaatliku linnaekskursiooni. Veeda üks meeldiv nädalavahetus tutvudes Rootsi pealinnaga!

17.-20.12.2020

Lapimaa

Miski ei paku lastele suuremat rõõmu, kui pühade eel jõuluvana külastamine! See kaasahaarav ja samas ka hariv ekskursioon sobib suurepäraselt noorematele klassidele.