Fromte Travel on pakkunud kultuurireise erinevatesse riikidesse juba üle kahekümne aasta. Hea meelega korraldame rühmareise Baltikumi, Skandinaaviasse ja Kesk-Euroopasse. Valige endale sobiv reis meie reisikalendrist või küsige pakkumist just Teie lemmiksihtkohale!

Omame ka pikaajalist Venemaa reiside korraldamise kogemust, kuid seoses poliitilise olukorraga on hetkel reisikorraldus Venemaa suunal peatatud.

Olulist kohta omavad õpilas- ja üliõpilasgrupid, kuid reisile võib minna ükskõik milline vähemalt 16-pealine seltskond. Reisi kuupäev ja kava valitakse just Teie rühma soovidest lähtuvalt! Kui aga tahad reisima minna üksi või väiksema seltskonnaga, võid meiega ikka ühendust võtta – ehk leidub mõnes grupis vaba koht just Teile!

kuupäev kokkuleppel

Vilnius – Trakai – Kaunas

Kui Lätis on pea iga eestlane käinud, siis korralikult Leedut avastanud on vaid käputäis. Ajaloolised kindlused ning kaunid vanalinnad on selle reisi võtmesõnaks.

02.-06.07

Põhja-Poola

Reis Põhja-Poola üllatab teid arhitektuuri ja ehedate ajalooliste vaatamisväärsuste poolest. Tõeliseks pärliks on gooti arhitektuur: iidsed katedraalid, raekojad, teutooni lossid ja arvukad ajaloolised eluhooned.

kuupäev kokkuleppel

Lõuna-Poola

Uus reisikava Lõuna-Poolasse on peagi tulekul!

kuupäev kokkuleppel

Palanga – Nida – Rundale

Leedu üks kaunemaid kuurortlinnu Palanga ei jäta kedagi külmaks. Avasta merevaigulinn ning külasta Läänemere ranniku kõrgemaid liivaluiteid Kura Säärel.

kuupäev kokkuleppel

Muinasjutuline Tšehhi

Euroopa südames paiknev Tšehhi pakub palju nii looduse- kui ka ajaloosõpradele. Reisijat ootavad ees võimsad kindlused, Prahha ajalooline vanalinn ning kaunid kaljuformatsioonid.

kuupäev kokkuleppel

Riia

Meie naaberriigi pealinn võib üllatada ka kogenud reisisõpru. Lähedalpaikneva, kuid samas ka põneva ja turvalisena sobib Riia suurepäraselt koolirühmade sihtkohaks!

 

kuupäev kokkuleppel

Helsinki ja Fazeri tehas

Ühepäevane ekskursioon Helsinkisse annab hea võimaluse tutvuda meie põhjanaabrite pealinnaga. Lisaks külastame ka Fazeri šokolaadi-tehast, mis pakub maitsvaid elamusi igas vanuses külastajatele!

kuupäev kokkuleppel

Stockholmi bussiekskursioon

Stockholmi kruiis on alati mõnus ja tore, kuid seda toredam on ta siis, kui saad kõigele lisaks ka ülevaatliku linnaekskursiooni. Veeda üks meeldiv nädalavahetus tutvudes Rootsi pealinnaga!

kuupäev kokkuleppel

Lapimaa

Miski ei paku lastele suuremat rõõmu, kui pühade eel jõuluvana külastamine! See kaasahaarav ja samas ka hariv ekskursioon sobib suurepäraselt noorematele klassidele.