Pakume rühmareise enam kui kümnesse eri sihtkohta!

Fromte Travel on pakkunud rühmareise erinevatesse riikidesse juba üle kahekümne aasta. Meil on pikaajaline Venemaale reiside korraldamise kogemus ning siiani ei ole pidanud meie kliendid veel pettuma. Põhiliselt korraldame reise Moskva ja Peterburi suunal, kuid pakume võimalust ka Pihkva, Novgorodi või miks ka mitte Kaliningradi külastamiseks. Loodussõpradele saame kokku panna reisikava Baikali järve ümbruse avastamiseks. Lisaks korraldame rühmareise ka Baltikumi, Skandinaaviasse ja Tšehhi.

Olulist kohta omavad õpilas- ja üliõpilasgrupid, kuid reisile võib minna ükskõik milline vähemalt 16-pealine seltskond. Reisi kuupäev ja kava valitakse just Teie rühma soovidest lähtuvalt! Kui aga tahad reisima minna üksi või väiksema seltskonnaga, võid meiega ikka ühendust võtta – ehk leidub mõnes grupis vaba koht just Teile!

22.-26.08
20.-22.09
18.-20.10

Peterburi ja suursugused eeslinnad

Klassikalisel kolmepäevasel reisil külastame Venemaa kultuuripealinna Peterburi ja mitmeid kauneid eeslinnasid, kus asuvad kunagised Venemaa valitsejate palleed. 

17.-21.10
19.-23.12

Peterburi-Moskva-Pihkva

Naudi Venemaad tema mitmekülgsuses! Kultuurist pakatav Peterburi, suurmetropol Moskva ja ajalooline väikelinn Pihkva loovad kontrasti ning näitavad Venemaad mitme nurga alt.

kuupäev kokkuleppel

Kaliningrad

Ülejäänud Venemaast eraldiseisev Kaliningrad ei ole veel nii populaarne reisisihtkoht, kuid me üritame seda parandada. Ajaloost pakatav Kaliningrad ootab külastajaid!

17.-23.10

Muinasjutuline Tšehhi

Euroopa südames paiknev Tšehhi pakub palju nii looduse- kui ka ajaloosõpradele. Reisijat ootavad ees võimsad kindlused, Prahha ajalooline vanalinn ning kaunid kaljuformatsioonid.

kuupäev kokkuleppel

Riia

Meie naaberriigi pealinn võib üllatada ka kogenud reisisõpru. Lähedalpaikneva, kuid samas ka põneva ja turvalisena sobib Riia suurepäraselt koolirühmade sihtkohaks!

6.-7.10

Puškini mäed

(vene keeles)

Suurepärane reis kultuurilembelistele reisisõpradele, milles külastame mitmeid Puškini elu ja loominguga seotud kohti aastal, mil kuulsa poeedi sünnist möödub 200 aastat.

kuupäev kokkuleppel

Avasta Valgevene

Paljude turistide seas alahinnatud Valgevene ootab külalisi! Kui tahad kogeda midagi uut ja põnevat taskukohase hinnaga, siis Valgevene võiks olla just sulle!

kuupäev kokkuleppel

Vilnius-Trakai-Kaunas

Kui Lätis on pea iga eestlane käinud, siis korralikult Leedut avastanud on vaid käputäis. Ajaloolised kindlused ning kaunid vanalinnad on selle reisi võtmesõnaks.

 

kuupäev kokkuleppel

Palanga-Nida-Rundale

Leedu üks kaunemaid kuurortlinnu Palanga ei jäta kedagi külmaks. Avasta merevaigulinn ning külasta Läänemere ranniku kõrgemaid liivaluiteid.

19.-22.12

Lapimaa

Miski ei paku lastele suuremat rõõmu, kui pühade eel jõuluvana külastamine! See kaasahaarav ja samas ka hariv ekskursioon sobib suurepäraselt noorematele klassidele.

kuupäev kokkuleppel

Stockholmi bussiekskursioon

Stockholmi kruiis on alati mõnus ja tore, kuid seda toredam on ta siis, kui saad kõigele lisaks ka ülevaatliku linnaekskursiooni. Veeda üks meeldiv nädalavahetus tutvudes Rootsi pealinnaga!

kuupäev kokkuleppel

Helsinki ja Fazeri tehas

Ühepäevane ekskursioon Helsinkisse annab hea võimaluse tutvuda meie põhjanaabrite pealinnaga. Lisaks külastame ka Fazeri šokolaadi-tehast, mis pakub maitsvaid elamusi igas vanuses külastajatele!