Leia endale meelepärane puhkus!

Pakume laia valikut erinevaid puhkusepakette


Lisaks grupireiside korraldamisele omame pikaajalist kogemust ka puhkusepakettide müümisel. Vahendame parimaid ja tuntumaid puhkusepakettide korraldajaid väljumisega Tallinnast ning Riiast. Sellel lehel saate tutvuda erinevate reisisihtkohtadega.

Kui annate meile oma reisisoovist teada tuues välja ka eelistused, leiame selle laia valiku seast kindlasti Teile parima! Kuna hinnad muutuvad tihti ja sõltuvad kohtade arvust, ei ole kodulehel reisipakettide hindasid esitatud. Hinnapakkumiseks võtke meiega ühendust!

 

Tervisereisid


Miski ei ole tähtsam kui inimese tervis, kuid vahel on raske leida aega enese eest hoolitsemiseks. Võtke nädal vabaks ning veetke see professionaalide hoole all looduslähedastes ja kaasaegsetes sanatooriumides Leedus. Aastatepikkuse kogemusega Eglės sanatooriumid pakuvad suurepäraseid hoolitsusi kõigile, kes soovivad oma tervisele heateo teha.

Loe lähemalt

Talvised sihtkohad


Kõige populaarsemad reisisihtkohad talviseks hooajaks on Egiptuse külastatuimad kuurortlinnad Hurghada ja Sharm el Sheikh ning kaunid Kanaari saared – Tenerife ja Gran Canaria. Viimastel aastatel on oluliselt kasvanud huvi ka Araabia Ühendemiraatide vastu. Spordisõpradele pakume ka mitmeid suusareisi võimalusi.

Loe lähemalt

Suvised sihtkohad


Suvehooaja armastatuimateks sihtkohtadeks on vaieldamatult Türgi, Bulgaaria ja Kreeka (Kreeta, Rhodos, Korfu, Halkidiki jt). Taskukohaste hindade ja tiheda lennugraafikuga on need sihtkohad võlunud eestlaste südamed. Lisaks pakuvad värvikaid reisielamusi ka teised suvised sihtkohad nagu Hispaania, Portugal, Küpros ning Itaalia. 

Loe lähemalt

Eksootilised reisid


Kui soovid kogeda midagi täiesti põnevat, tasub mõelda mõne ebatavalisema reisisihtkoha peale. Pakume reise mitmetesse Aasia riikidesse nagu Tai, India, Sri Lanka ning Vietnam. Lisaks on võimalik reisida ka Zansibari, Maldiivide saartele ning värvikirevale Kuubale. Eksootikareisid toimuvad valdavalt talvel, kui ilmad on sobivaimad. 

Loe lähemalt