Leia endale meelepärane puhkus!

Pakume laia valikut erinevaid puhkusepakette


Lisaks grupireiside korraldamisele omame pikaajalist kogemust ka puhkusepakettide müümisel. Vahendame parimaid ja tuntumaid puhkusepakettide korraldajaid väljumisega Tallinnast (Novatours, TezTour, KidyTour) ning Riiast (Novatours, Mouzenidis).
Sellel lehel saate tutvuda erinevate reisisihtkohtadega ning soovi korral broneerida endale reis otse meie veebist.

Kui annate meile oma reisisoovist teada tuues välja ka eelistused, leiame selle laia valiku seast kindlasti Teile parima! Kuna hinnad muutuvad tihti ja sõltuvad kohtade arvust, ei ole kodulehel reisipakettide hindasid esitatud. Hinnapakkumiseks võtke meiega ühendust!

Talvised sihtkohad


Kõige populaarsemad reisisihtkohad talviseks hooajaks on Egiptuse külastatuimad kuurortlinnad Hurghada ja Sharm el Sheik ning kaunid Kanaari saared Tenerife, Lanzarote ja Fuerteventura. Viimastel aastatel on oluliselt kasvanud huvi ka Araabia Ühendemiraatide vastu. Spordisõpradele pakume ka mitmeid suusareisi võimalusi.

Loe lähemalt

Suvised sihtkohad


Suvehooaja armastatuimateks sihtkohtadeks on vaieldamatult Türgi, Bulgaaria ja Kreeka (Kreeta, Rhodos, Korfu, Halkidiki jt). Taskukohaste hindade ja tiheda lennugraafikuga on need sihtkohad võlunud eestlaste südamed. Lisaks pakuvad värvikaid reisielamusi ka teised suvised sihtkohad nagu Hispaania, Portugal, Küpros ning Itaalia. 

Loe lähemalt

Eksootilised reisid


Kui soovid kogeda midagi täiesti uut, tasub mõelda mõne ebatavalisema reisisihtkoha peale. Pakume reise mitmetesse Aasia riikidesse nagu Tai, India, Sri Lanka ning Vietnam. Lisaks on võimalik reisida ka ajaloolisesse Jordaaniasse, päikeselisse Tuneesiasse ning värvikirevale Kuubale. Eksootikareisid toimuvad valdavalt talvel, kui ilmad on sobivaimad. 

Loe lähemalt