Facebook

Unustamatu Tai


Tai on tuntud kui riik, milles ükski turist kunagi ei pettu. Selles imelises kuningriigis leidub budistlikke templeid, eksootilisi loomi, tähelepanuväärseid saari ja kauneid randu. Riigil on põnev ajalugu ning ainulaadne kultuur, mille lahutamatuks osaks on isuäratav toit ja naudingut pakkuv massaažipraktika, kuid lisaks ka kaasaegne pealinn ja sõbralikud inimesed, kelles kehastub Tai kui naeratustemaa maine.


Lennud Bangkokki toimuvad:

Algusega Tallinnast 21.10.2016-07.04.2017 (viimane tagasitulek) ümberistumisega Istanbulis. Ümberistumise aeg Istanbulis suunal Tallinn-Bangkok on 3 tund ja 15 minutit (v.a 21.10 ja 28.10 sinnalennud, kus ooteaeg Istambulis on 4 tundi ja 25 minutit).

Suunal Bangkok-Tallinn 4 tundi ja 20 minutit (v.a. 08.01 tagasilend, kus ooteaeg Istanbulis on 8 tundi; ja 31.03 ja 07.04 tagasilennud, kus ooteaeg Istanbulis on 9 tundi ja 25 min). Lennu vedaja on Turkish Airlines.

Viisa

Alates 24.01.2014 Eesti kodaniku pass - viisavaba turismireisi korral kuni 30 päeva.

Vene kodaniku pass Eesti elamisloaga või ilma elamisloata - viisavaba turismireisi korral kuni 30 päeva.

Eesti hall välismaalase pass Eesti elamisloaga - viisa vajalik, saab taotleda ainult saatkonnast enne reisi.

NB! Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppemist.

Transfeer

Transfeer bussi-ja praamiga Koh Changile (võtab aega u. 6 tundi bussiga ja 30 minutit praamiga) ning siselennud Phuketisse, Koh Samuile ja Krabile on arvestatud reisipaketi hinna sisse.

Seoses Bangkoki lennuaegadega - hiline saabumine - majutatakse need kliendid, kes lendavad edasi või sõidavad Koh Changile esimeseks ööks Bangkoki lennujaama lähedal asuvasse hotelli.

Ajavahe

Tais on talveajal kell 5 tundi Eesti ajast ees.

Raha

Tai rahaühik on baat. Tais aktsepteeritakse rahvusvahelisi krediitkaarte. ATM sularaha-automaadid on pankades, tänavatel ja ostukeskustes.

Deposiit hotellides

Mõnedes Tai hotellides võetakse sisseregistreerimisel deposiit (täpse info deposiidi kohta palume täpsustada oma reisikonsultandilt).

Algushinnad väljasõiduga Tallinnast:

Pakettreiside hinnad alates (üks inimene DBL toas) 14 ööks:

Pattaya

Hommikusöökidega

Hind al. 929

Pattaya + Koh Chang

Hommikusöökidega

Hind al. 1185

Phuket

Hommikusöökidega

Hind al. 1559

Koh Chang

Hommikusöökidega

Hind al. 1139

Koh Samui

Hommikusöökidega

Hind al. 1599

Krabi

Hommikusöökidega

Hind al. 1849


On olemas põnevaid ja mitmekülgseid reise Taimaale, algusega Riiast.

Taimaa- maailma tuntud turismisihtkoht, mis on hästi varustatud turismi infrastruktuuriga. Phuketis ja Samui saarel asuvad parimad hotellid ja valged liivarannad, mis asuvad ühe lennutunni kaugusel Bangkokist. Need, kes soovivad saada tuttavaks kohaliku kultuuri ja kommetega, soovitame uurida Taimaa Põhja džungli kohta ning külastada Tai „Golden Triangle“ – Chiang Mai’d ja Chiang Rai’d ehk kuldset kolmnurka.

The Lost World of Khao Sok and a Holiday in Phuket

The excursion to the province of Surat Thani, in whose territory is Khao Sok National Park, may be the most memorable moment of your holiday.

Jungle in Khao Sok National Park – more than 160 million years, they are older than the Amazon forest! This is the real wildlife nature. The park is waterfalls, majestic mountains with scattered limestone peaks shaped like a tower. The highest peak rises to 961 meters above the sea level.

Tour dates: Offer with departure every Friday from Riga:

from 25 October 2016 – 31 March 2017 ( See Tour dates 2016 – 2017 below)

Tour price: from 1298 EUR / per pers.

 

Exotic Thailand: Pattaya – Kwai – Krabi – Bangkok

The program includes accommodation at different resorts in Thailand, as well as a two-day trip to the north-western part of the country with riding on elephants! An exciting excursion which combines the exotic and unique national flavor Asia.

Tour dates: Offer with departure every Friday from Riga:

from 25 October 2016 – 31 March 2017 ( See Tour dates 2016 – 2017 below)

Tour price: from 1566 EUR / per pers.

 

Thailand: Phuket Highlights

Framed by white sandy beaches and washing out by warm waters of the sea Andaman, Phuket by the right is considered tropical paradise.

Here there are one of the most wonderful in the world of beaches and the best resort hotels. Phuket offers varied rest – from simple fire on the sun before driving on yachts, diving, travel on the sea on a canoe or games in a golf. Visiting the unique dramatized attraction is already included in the given program «Phuket FantaSea», as well as a trip in National Park – Khao Sok with spending the night in the Floating Hotel! Unimaginable quantity of flora and fauna, the huge sizes trees, lianes, rare types of birds and animals – all this in Khao Sok!

Tour dates: Offer with departure every Friday from Riga:

from 25 October 2016 – 31 March 2017 ( See Tour dates 2016 – 2017 below)

Tour price: from 1960 EUR / per pers. 


ยินดีต้อนรับสู่ประเทศไทย 
Loetakse: "yin-dee-don-rub-soo-pra-thed-thai"
Tähendus: "Tere tulemast Taisse" :)

 

Täpsemat pakkumist küsige See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. !

Jaga sõpradega