Facebook

Partnerid

Tere tulemast Fromte Traveli kodulehele!

Oleme abiks, et teha Teie reisivalikud lihtsamaks ja kindlamaks!

Fromte Travel on juba aastaid korraldanud grupireise Venemaa kultuuripealinna Peterburi. Kaunid paleed, põnevad kunstigaleriid
ja kirev suurlinnaelu on vaid bussisõidu kaugusel! Rohkem infot leiab 
siin!
 
 

Küpros on põnev kooslus tuhandete aastate taha ulatuvast aja-
loost, kaunist loodusest, randadest ja veel millestki tabamatust. Just mitmekesisus teeb Küprosest mõnusa reisisihtkoha väga erinevate eelistustega reisisemudele. Rohkem saab lugeda siit!Kreeka on õigustatult üks armastatumaid reisisihtkohti: traditsioonidest küllastunud riik võlub reisijaid nii oma põneva ajaloo kui ka maalilise loodusega. Parimate pakkumistega just Kreekale orienteeritud Mouzenidis Travelilt saab tutvuda siin!Kuigi mõnus puhkusereis laseb aja maha võtta ja tagab hea tuju, siis vahel tasub oma tervise peale rohkem mõelda. Toome välja mõned põnevamad pakkumised tervisliku reisi võimalustest Euroopas. Tutvu pakkumistega siin!


Tai Kuningriik on Aasia üks kõige enam külastatumaid riike. Põhjuseks on Tai looduse hingemattev ilu, üle maailma tuntud külalislahkus, eksootiline köögikultuur ning muidugi ka mõnus rannailm. Uuri kuidas oma talvepuhkus veeta Tais siin!Selle aasta uusim sihtkoht Peloponnesose poolsaar otsib avastajaid! Ajalooline poolsaar pakub võimalusi nii meeldivaks ranna-puhkuseks kui ka põnevaks kultuurireiseiks. Täpsemat infot võib leida siit!

 

Juba on alanud järgmise hooaja reiside soodusmüük! Parim aeg talvise puhkuse broneerimiseks on suvel, kui hinnad on madalad
ja mõnus suvesoojus värskelt meeles. Mitmed uued sihtkohad üllatavad nii uusi kui ka kogenuid reisisõpru. Tutvu erinevate pakkumistega siin!